Ennyi embernek segítettünk már!
4 8 4 0 7

Orvos pozícióba munkatársakat keresünk (Szeged)

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt szegedi plazmaferezis centrumába

ORVOS

pozícióba pályázatot hirdet.

donorvizsgalo-orvos

FELADATAI:
  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése;
  • Szükséges adminisztráció elvégzése;
  • Vérkép vitális paramétereinek kiértékelése;
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása.

ELVÁRÁSOK:
  • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
  • Szakvizsga nélküli orvosok és rezidensek jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Főállású munkaviszonyban vagy akár részmunkaidőben mellékállásként is végezhető munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

ELŐNYT JELENT:
  • Hasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „DONORVIZSGÁLÓ ORVOS - SZEGED” jeligére!

Váltás teljes nézetre!
Az oldal tetejére!